6 DÔVODOV PRE ZÁRUBNE JAP

Skrytá zárubňa je nadčasové riešenie spojené s elegantným štýlom, moderným interiérom a absolútnym pocitom komfortu. Ide o atraktívny dizajn a nadčasové riešenie.

6 Dôvodov pre systém zárubni JAP

  1. Kompatibilita s otočnými a posuvnými dverami: Nemôžete sa rozhodnúť medzi posuvnými, alebo otočnými dverami? A čo tak mať doma oba varianty? Naše skryté zárubne vám to ľahko umožnia. Prečo sa teda vzdávať ďalšieho nevšedného spestrenie vášho interiérového priestoru, ak to nie je vôbec nutné?
  2. Možnosť vyniknutia dizajnu samotných dverí: Chcete, aby dvere boli farebne zladené so svojím okolím, alebo ich chcete skôr zaujímavým grafickým motívom odlíšiť? Urobte to, čo sa vám naozaj páči. Naše zárubne vám k tomu dávajú slobodnú paletu dizajnových možností. Dvere môžu byť ozajstným umeleckým dielom.
  3. Produkt za dostupnú cenu: V našom prípade ide o fakt, že sme výrobca. Naše zárubne sú 100% českým výrobkom materskej firmy JAP.
  4. Vhodné do každého interiéru: Vďaka svojej univerzálnosti sú skryté zárubne výrazným oživením pre všetky typy interiérov, ktoré chcú nájsť svoju individuálnu tvár. Či už sa jedná o kancelárie, panelákové byty, drevostavby, rodinné domy alebo luxusné bývanie.
  5. Ide o produkt moderného bývania: Jednoduchosť, čistota a priestorová vzdušnosť, toto sú požiadavky zo strany architektov a bytových dizajnérov pre moderný interiérový vzhľad. Skryté zárubne svojou výraznou koncepciou tieto kritériá naširoko presahujú. Sú minimalistickým, vysoko praktickým a ladným prvkom, ktorý nikdy neruší. interiér v ich prítomnosti si vždy zapamätáte.
  6. Dvere a stena sú v jednej čistej línii